Jídelní set stůl ZAHA bílý + 4x židle SCANDINAVIA

Krásná jídelní sestava pro 4 osoby v jednoduchém skandinávském designu. Sestavu tvoří moderní jídelní stůl a 4 pohodlné židle SCANDINAVIA . Sestava nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Stůl: 2. jakost = rozbaleno kvůli kontrole a opět originálně zabaleno.

Můžeme doručit do:
13.12.2023
Skladem
Kód: 175
8 999 Kč –38 % 5 490 Kč
Kategorie: Nábytek
Hmotnost: 55 kg

Detailní popis produktu

Jídelní set tvoří Dřevěný jídelní stůl Zaha s bílou deskou 150x90 cm a 4x Jídelní židle SCANDINAVIA .

Obdélníkový jídelní stůl o rozměrech 150 x 90 cm vhodný pro 4 až 6 osob. Deska stolu v bílé barvě byla vyrobena z dřevovláknité desky natírané práškovou barvou. Jedná se o cenově dostupnější materiál než masivní dřevo. Moderní vzhled stolu umocňují zahnuté nohy z masivního dubu připevněné ke spodní straně desky.

Stoly prodáváme jako 2. jakost - Rozbaleno kvůli kontrole. Může mít drobné kosmetické/mechanické vady, které nemají vliv na funkčnost produktu viz foto. Produkt je po základní kontrole plně funkční.

Jídelní stůl doplňují 4 židle v jednoduchém skandinávském designu. Sedák a opěrku tvoří odolná plastová skořepina připevněná na 4 nohách z masivního dřeva v dekoru kaučukovníku, které dávají židli patřičnou stabilitu. Pohodlná díky sedáku z eko kůže.

Použité materiály nevyžadují zvláštní údržbu. Nábytek stačí otřít vlhkým hadříkem.

Rozměry stolu: 90 cm x 150 cm x 75 cm (Hloubka x Šířka x Výška)

Rozměry židle: 51 cm x 50 cm x 84 cm (Hloubka x Šířka x Výška)

Důležité vlastnosti

  • Jídelní set pro 4 osoby
  • Sestava je vhodná pro použití v interiéru
  • Moderní design
  • Snadná údržba
Zpět do obchodu