Dřevěný jídelní set ZAHA dekor dub + 6x židle Eco černá

Krásná jídelní sestava pro 6 osob v jednoduchém skandinávském designu. Sestavu tvoří moderní jídelní stůl a 6 moderních židlí Eco černá. Sestava nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Stůl: 2. jakost = rozbaleno kvůli kontrole a opět originálně zabaleno.

zaha1

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Skladem
Kód: 197
Značka: Texim
11 999 Kč –50 % 5 999 Kč
Kategorie: Nábytek
Hmotnost: 55 kg

Detailní popis produktu

Jídelní set tvoří Dřevěný jídelní stůl Zaha v dekoru dubu 150x90 cm a 6x Moderní jídelní židle Eco černá.

Obdélníkový jídelní stůl o rozměrech 150 x 90 cm vhodný až pro 6 osob. Deska stolu byla vyrobena z dřevovláknité desky potažené dýhou v dekoru dubu. Jedná se o cenově dostupnější materiál, který svým vzhledem imituje masivní dřevo. Moderní vzhled stolu umocňují zahnuté nohy z masivního dubu připevněné ke spodní straně desky.

Stoly prodáváme jako 2. jakost - Rozbaleno kvůli kontrole. Může mít drobné kosmetické/mechanické vady, které nemají vliv na funkčnost produktu viz foto. Produkt je po základní kontrole plně funkční.

Jídelní stůl doplňuje 6 černých židlí v jednoduchém skandinávském designu. Sedák a opěrku tvoří odolná plastová skořepina připevněná na křehce vypadajících kovových nožkách, které jsou ovšem pevné a esteticky výjimečné. Pohodlná díky sedáku z eko kůže, který je vyplněný měkkou molitanovou výplní.

zaha2

Použité materiály nevyžadují zvláštní údržbu. Nábytek stačí otřít vlhkým hadříkem.

Rozměry stolu: 90 cm x 150 cm x 75 cm (Hloubka x Šířka x Výška)

Rozměry židle: 56 cm x 49 cm x 84 cm (Hloubka x Šířka x Výška)

Důležité vlastnosti

  • Jídelní set pro 6 osob
  • Sestava je vhodná pro použití v interiéru
  • Moderní design
  • Snadná údržba

zaha3

Zpět do obchodu