Ratanová sestava nábytku Double sofa

Sestava zahradního nábytku s ocelovou konstrukcí vypletenou umělým ratanem. Dodáváno včetně polštářů a podsedáků. Ideální pro posezení s návštěvou i odpolední šlofíky.

Můžeme doručit do:
26.6.2024
Skladem
Kód: 151
Značka: Texim
9 999 Kč –20 % 7 999 Kč
Kategorie: Nábytek
Hmotnost: 30 kg
2473 2861 bremnes 17
9 999 Kč –20 %

Sedačková souprava DOUBLE ideální pro posezení s návštěvou i odpolední šlofíky.

Dopřejte si dvojnásobnou porci relaxace. Do nabídky zařazujeme sedačkovou soupravu DOUBLE. Set zhotovený v souladu s aktuálními trendy a vyrobený z geniálního materiálu zvaného umělý ratan je skvělou volbou pro vaši zahradu, či terasu.

Pohovka DOUBLE má dvě tváře. Může být obyčejnou prostorově úspornou sedačkou. Lehkým pohybem lze ale sedačku roztáhnout a v tu chvíli se stává úchvatnou odpočinkovou zónou, na níž se svým partnerem můžete absolvovat filmový maraton nebo si jen dopřát šlofíka po nedělním obědě. Možnosti jsou nekonečné.

Set DOUBLE je mimořádně elegantní, svou všestranností skvěle naplňuje očekávání rodinné pohody.

Pohovka je rozložitelná, sedací prostor zvětší praktické podnožky, které lze lehce vysunout. Nechybí polyesterové sedáky a opěrky, které mají podobu velkých nadýchaných polštářů.

Ocelový rám je ošetřen metodou práškového lakování. Tělo pohovky je vyrobeno z umělého ratanu, materiálu, který dobře snáší změny teploty i vlhkost. Zároveň je lehký a má vysokou nosnost. Obsahuje UV filtr, jehož zásluhou pohovka nebledne, ani když je vystavena přímému slunci. Ač je set Double už léta součástí vaší zahrady, pořád si uchovává svoji příjemnou světlou barvu.

 

Rozměry:

Rozměry dvojkřesla: 68 x 118 x 68 cm (v x š x h)

Rozměry podnožky: 30 x 53 x 58 cm (v x š x h)

Materiál: umělý ratan/ ocel

Parametry:

  • Barva: šedá
  • Materiál: umělý ratan/ ocel
  • Hmotnost: 26 kg
  • Set obsahuje: 1x dvojkřeslo, 2x podnožka
  • Vhodné pro prostory: exteriér, interiér
Zpět do obchodu