Zahradní kovový nábytek Lesja

Cizelérsky řešený set dvou židlí, lavice a stolku LESJA.

Kovová zahradní sestava zpříjemní posezení s rodinou nebo filmový večer s přáteli. Můžete ji také umístit na zahradu a cítit se jako na dovolené. Nekomplikovaný design potěší zastánce minimalistického designu – a nejen je. Pevná konstrukce bude sloužit po dlouhá léta.

Můžeme doručit do:
4.6.2024
Skladem
Kód: 160
Značka: Texim
6 490 Kč –46 % 3 490 Kč
Kategorie: Zahradní a balkonové sety
Hmotnost: 30 kg
2443 9 f00221
Akce
6 490 Kč –46 %

Set LESJA se skládá ze dvou židlí, lavice a stolku. Lavice poskytuje dost místa hned pro dvě osoby, celkem se tedy mohou ke kávě sesednout čtyři lidé. Podle potřeby uspořádejte židle vedle sebe nebo naproti sobě, také lavici můžete posunout, kde chcete. Nábytek je lehký a velmi snadno se s ním manipuluje. Pohodlný stolek zajistí, že budete mít kam dát talíře s občerstvením, sklenice nebo vaše noviny.

Set je vyroben z oceli, díky čemuž je pevný a odolný. Bude přinášet radost dlouho, ať už ho dáte dovnitř nebo ven. A pevná konstrukce je garancí, že se křesla nepřeklopí kvůli větru nebo dětské hře.

Konferenční stolek má povrch z temperovaného skla, které je jednoduché na údržbu a spolu s ocelí vypadá moderně a vkusně. Sada je primárně určena pro zahradu, ale může být umístěna i uvnitř.

 Zahradní kovový nábytek Lesja
Rozměry křesla: 87 x 61 x 76 cm (v x š x h)
Rozměry lavice: 87 x 111 x 75 cm (v x š x h)
Rozměry stolku: 39,5 x 80 x 50 cm (v x š x h)
Obsah setu: 1x stolek, 2x křeslo, 1x lavice
Materiál: ocel/ umělý ratan/ sklo
Barva: černá/ šedá

 

Zajímavě doplní místnost zařízenou v industriálním nebo minimalistickém stylu. Tomu odpovídá i černá barva jednotlivých dílčích částí setu.

Sestava Lesja se bude hodit pro návštěvy a vytvoří prostředí pro dlouhé konverzace i pro hraní stolních her. Můžete jej také kombinovat s jiným nábytkem a rozšířit o další křesla.

Zpět do obchodu